Про Bubibo для преси

press banner

💜 Хто ми

Bubibo – українська продуктова pet-tech компанія.

Bubibo — перший український суперап, що об’єднує мільйони носиків та петбатьків із тисячами корисних послуг і перевірених спеціалістів.

Тут є корисні in-app тренування – відеоуроки з дресирування, створені за участю кінологів, статті з догляду та виховання собак та котів, можливість записатися до ветеринарів і грумерів, а ще створити адресник, щоб завжди бути впевненим, що носик не загубиться. Все це — за один тап. 

Bubibo допомагає розв’язувати рутинні задачі, краще розуміти потреби своїх улюбленців — аби більше часу залишалося на обійми замість хвилювань.

Користуватися Bubibo – означає любити свого носика і дбати про його потреби.

Ветеринарна медична система Bubibo PRO автоматизує діяльність клініки, дозволяє приймати онлайн-записи від клієнтів мобільного додатку, що дає лікарям можливість взаємодіяти з усією аудиторією екосистеми Bubibo, тобто вже з перевіреними даними наших користувачів.

Ми впевнені, що якісні та доступні діджитал-сервіси допоможуть власникам «носиків» краще розуміти своїх домашніх улюбленців, зроблять рутинний догляд простішим, а життя домашніх тварин — довгим та щасливим.

📈 Наша мета

Наша мета – революціонізувати сферу догляду за домашніми тваринами в Україні та вийти з нашим продуктами на світові ринки. Для цього ми створюємо екосистему цифрових сервісів для власників домашніх тварин та професіоналів у сфері догляду.

👥 Команда

 • team photo

  Самвел Акобян

  CEO, Сo-Founder Bubibo

  Самвел Акобян

  CEO, Сo-Founder Bubibo

  Самвел – серійний підприємець, відповідає за побудову команд, роботу з інвесторами, партнерства та розвиток бізнесів. Є співвласником та одним із співзасновників сервісу HELSI. Окрім Bubibo, також є співзасновником персонального медичного neo insurance сервісу – lilo та виробника смарт-лічильників gridwe.

  Самвел зазвичай працює зі створенням, удосконаленням та подальшим розвитком цілих ніш, а не тільки окремих продуктів.

 • team photo

  Дмитро Шимків

  Сo-Founder Bubibo, член наглядової ради, інвестор

  Дмитро Шимків

  Сo-Founder Bubibo, член наглядової ради, інвестор

  Дмитро – топ-менеджер, підприємець і професіонал з більш ніж 20-річним досвідом роботи в інноваційних галузях в Україні, Європі та Північній Америці.

  Як інвестор в технологічні стартапи, окрім Bubibo, Дмитро є партнером в українському стартапі Аеродрон, що займається розробкою та виробництвом великих вантажних безпілотних літальних апаратів, незалежний член Наглядової ради «Київстар», інвестор медичного neo insurance сервісу lilo, в минулому – Генеральний директор Microsoft Україна, Заступник Глави Адміністрації Президента України та Виконавчий директор ради директорів фармацевтичного холдингу Darnitsa Group.

 • team photo

  Наталія Поліванчук

  Бренд лідерка та pet-експертка Bubibo

  Наталія Поліванчук

  Бренд лідерка та pet-експертка Bubibo

  Наталія – бренд лідерка та pet-експертка стартапу Bubibo, яка має більше 13 років досвіду управління брендами та 20 років експертизи у догляді за тваринами. У роботі Наталія зосереджується на швидкому реагуванні на потреби клієнтів і ринкові тенденції, що забезпечує оптимальне узгодження між компанією та клієнтом. Тепер, як керівник відділу маркетингу в ІТ-стартапі, Наталія впроваджує інновації та проактивні стратегії. Також вона точно знає, що необхідно вашому улюбленцю, які є болі у власників тварин та як їх вирішити за допомогою застосунку Bubibo.

📲 Продукт

bubibo banner

Система для управління ветклінікою та грумінг-салогом та мобільний застосунок для власників тварин.

Завдяки Bubibo власники домашніх тварин отримають все, що потрібно для їх улюбленця: дозвілля, дресирування, поради з догляду, товари та послуги для улюбленця, здоров’я та ін. Власники тварин зможуть знаходити ветеринарів, грумерів і записувати до них свого улюбленця в онлайн-режимі.

📷 Медіа кіт

Ми в соціальних мережах:

InstagramFacebookLinkedIn

Контакти для ЗМІ:

y.zagrebelna@bubibo.com